czwartek, 10 kwietnia 2014

Konsultacje społeczne: Ogród XXI wieku z pawilonem wystawienniczym.

Muzeum Łazienki Królewskie poszukuje wolontariuszy/ek zainteresowanych wzięciem udziału w ciekawym projekcie konsultacyjnym, związanym z rewitalizacją obszaru Łazienek Królewskich. Konsultacje realizowane są w ramach projektu Ogród XXI wieku z pawilonem wystawienniczym, według którego Łazienki wzbogacą się o falującą łąkę kwietną swobodnie przechodzącą w ukryty pod nią pawilon wystawienniczy.

Poszukujemy 12 osób, które w okresie od 29 kwietnia do końca maja 2014 roku, przeprowadzą rozmowy konsultacyjne ze zwiedzającymi, odbiorcami oferty kulturalnej Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie.
Celem konsultacji będzie zebranie opinii i pomysłów dotyczących projektu i idei Ogrodu XXI wieku, tak aby w przyszłości przestrzeń ta stała się miejscem spotkań, wymiany poglądów, współpracy i wartościowych przedsięwzięć kulturalnych.

Preferowany profil wolontariuszy:
  • studenci/absolwenci kierunku socjologia lub innego kierunku humanistycznego
  • osoby zainteresowane tematem konsultacji społecznych, szczególnie w kontekście działań kulturalnych/muzealnych
  • osoby komunikatywne chcące sprawdzić swoje umiejętności w rozmowie z różnymi grupami odbiorców 
  • osoby odpowiedzialne, z zaangażowaniem podchodzące do wykonywanej pracy
Oferujemy:
  • udział w spotkaniu szkoleniowym prowadzonym przez dr Pawła Kuczyńskiego*, dyrektora Communication Service. Termin szkolenia: 22 kwietnia od godziny 11.00zaświadczenie o udziale w rozbudowanym projekcie konsultacyjnym
  • możliwość bezpłatnego udziału w wydarzeniach/warsztatach realizowanych przez Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: wolontariat@lazienki-krolewskie.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do 18.04. W mailu prosimy opisać doświadczenia i krótko uzasadnić chęć udziału w projekcie.

Więcej informacji dotyczących projektu Ogród XXI wieku…na naszej stronie internetowej: http://www.lazienki-krolewskie.pl/Ogrod-XXI-wieku-z-pawilonem-wystawowym.html
 


*Dr Paweł Kuczyński Socjolog, doktor nauk humanistycznych. Wykładał na Uniwersytecie Warszawskim (Instytut Socjologii), Akademii L. Koźmińskiego, Collegium Civitas oraz Centrum Kształcenia Menedżerów (MBA). Stypendysta CNRS w Paryżu i Harvard Business School w Bostonie. Współzałożyciel i menedżer firm badawczych opinii i rynku Kierował m.in. takimi firmami jak Demoskop (badania rynkowe i społeczne), Neumann Management Institute (badania i doradztwo związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi), Communication Service (Outsourcing ). Specjalizacja: badania i analizy ruchów społecznych.  Współzałożyciel Zespołu Analiz Ruchów Społecznych. Członek Zespołu ds. Konsultacji Społecznych Polskiego Towarzystwa Socjologicznego.
Communication Service wiodąca na polskim rynku firma specjalizująca się w konsultacjach społecznych związanych z inwestycjami infrastrukturalnymi oraz projektami rewitalizacyjnymi. Firma została założona w 1999 roku w Warszawie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz