O nas

Zespół nowo powstającego Ośrodka Edukacji Muzealnej w Muzeum Łazienki Królewskie pragnie wychylić się zza kulis! Chcemy przedstawić się Państwu i zachęcić do korzystania z naszej oferty edukacyjnej. Obecnie nasz zespół to grupa osób, dla których edukacja muzealna to temat pierwszorzędny, a tworzenie wartościowego programu edukacyjnego stanowi ekscytujące wyzwanie, jest naszą misją. Zapraszamy do zapoznania się z nowym zespołem.


Magdalena Lewna
kierownik Ośrodka Edukacji. Autorka projektu "Terminal".

Agnieszka Doniec
koordynatorka projektu "Podróże Pani Batowskiej - świat wielozmysłowy" oraz działań dedykowanych seniorom. Prowadzi profil Ośrodka Edukacji Muzealnej na portalu Facebook (www.facebook.com/OEM.LAZIENKI), zaprasza najmłodszych na Urodziny po Królewsku.

Izabela Koczkodaj
autorka koncepcji lekcji muzealnych i ich organizatorka. Zajmuje się także organizacją wydarzeń okolicznościowych. Test autorką przewodnika po Łazienkach Królewskich dla dzieci. Koordynatorka kursów dla dorosłych.

Olga Michalik
Koordynatorka działań edukacyjnych dotyczących wystaw czasowych prezentowanych w Łazienkach Królewskich.

Marzena Michałek
koordynuje program Moje Łazienki, organizuje warsztaty dla dzieci oraz interdyscyplinarne działania dla dorosłych, prowadzi bloga Ośrodka Edukacji Muzealnej

Agata Pietrzyk
Koordynuje działania wolontariuszy i czuwa nad przestrzenią Starej Kordegardy.

Marek Polakow
odpowiedzialny za stronę administracją i biurową Ośrodka Edukacji. Mając na głowie wszelkie dokumenty, zabiega o najważniejsze szczegóły. Koordynuje zapisy na lekcje muzealne, prowadzi spotkania pt. "Poznaj Pałac".

Małgorzata Radziwanowska
koordynuje promocję działań Ośrodka Edukacji Muzealnej a także program Salony Poezji. Organizuje przestrzeń działań edukacyjnych Stacja Kordegarda oraz zajmuje się edycją strony www.lazienki-krolewskie.pl/edu

Marzena Rostkowska
Koordynuje program warsztatów rodzinnych, mając na celu zaszczepianie ciekawości i chęci poznania, w tych małych i dużych, zaglądających do muzeum. Prowadzi warsztaty dla dzieci oraz autorskie lekcje dla osób niepełnosprawnych, opiekuje się programem Fantazja Mobile.