wtorek, 29 maja 2012

Spełnianie marzeń z fantazją!
Marzenia senne…


5 wolontariuszy, dużo wikliny, sznurków, piór, koralików, 2 godziny wspólnych rozmów i twórczej pracy…. Słowem tworzymy łapacze snów – indiańskie przyrządy, które w magiczny sposób pochłaniają senne koszmary. Ociężałe, niechciane zmory zaczepiają się o pajęczynę, aby ostatecznie wyparować wraz z pierwszymi promieniami słońca. Łapacz pozwala filtrować sny, a z tych pięknych robić pożytek, inspirować się nimi także na jawie!

A całe to zamieszanie przez jedno z marzeń, które zawisło na naszym drzewku Fantazja Mobile. „Nie chcę aby śniły mi się potwory” napisał jeden z uczestników akcji, a my wzruszeni i przejęci zaistniałą sytuacją pośpieszyliśmy z pomocą.

Po krótkiej burzy mózgów, stwierdziliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie stary indiański sposób. Wzięliśmy trochę wikliny, prostych materiałów plastycznych i pawich piór (zaznaczam, że żaden łazienkowski paw nie ucierpiał w wyniku akcji) i tak oto powstały…Teraz łapacze są do oglądania w Starej Kordegardzie. Proszę się inspirować, konstruować, tworzyć, marzyć….

Dobranoc!
Agata Pietrzyk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz