środa, 15 stycznia 2014

Biało na białym. Przechodzimy na zimową edukację.


Czekaliśmy, tęskniliśmy i JEST. Zapraszamy na spacer lub biegi, na zajęcia i koncerty. W zimowej aurze rozpoczynamy nowy cykl warsztatów dla dzieci w wieku 6-10 lat. Zapraszamy do małej akademii sztuk w letniej rezydencji Stanisława Augusta.

Artyści rezydujący gościnnie w Łazienkach Królewskich zaprezentują uczestnikom różne techniki artystyczne. Poprzez bezpośredni kontakt z twórcami – grafikami, performerami, filmowcami czy architektami – postaramy się stworzyć unikalne miejsce wymiany myśli twórczej, małą Akademię Sztuk w letniej rezydencji króla Stanisława Augusta.

Na koniec projektu, jak w prawdziwej akademii, każdy z uczestników będzie mógł zaprezentować swoje dzieło na wystawie w Starej Kordegardzie. Każdy otrzyma też specjalny certyfikat Młodego Rezydenta Łazienek Królewskich.
Bilet rodzinny: 15zł
Karnet roczny: 150 zł
Karnet na 6 warsztatów: 70 zł
Info i zapisy:  22 50 60 102 lub warsztaty@lazienki-krolewskie.pl
Miejsce spotkań:  Pałac na Wyspie
Termin: trzecia niedziela miesiąca, godz. 11
Pierwsze spotkanie: 19.01.2014 g. 11:00
SŁOWO
Mam na imię Loesje i pochodzę z Holandii. Wraz z grupą przyjaciół piszę krótkie teksty na tematy, które wydają nam się ciekawe, a następnie zamieszczamy je na prostych, czarno-białych plakatach. Tym razem zapraszamy Was do Łazienek! Poprzez wspólną zabawę słowem, tekstem i komiksem stworzymy mnóstwo inspirujących historii.
Prowadząca:  Joanna Michnicka
Animatorka kultury, trenerka młodzieżowa, pedagożka. Studentka socjologii stosowanej i absolwentka studiów gender mainstreaming w IBL PAN. Działa w zakresie edukacji pozaformalnej: antydyskryminacyjnej, obywatelskiej, ekologicznej, społecznej, artystycznej. W Loesje Polska moderuje warsztaty kreatywnego pisania.
Więcej o projekcie LOESJE: http://www.loesje.pl/index.php/o-loesje

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz