poniedziałek, 28 listopada 2011

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty teatralne dla osób niepełnosprawnych!

Dnia 3 grudnia z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych Ośrodek Edukacji Muzealnej Muzeum Łazienki Królewskie będzie gościł osoby niepełnosprawne na warsztatach teatralno-manualnych: "Kręcę się w tą, kręcę się w tę. Kim jestem bardzo dowiedzieć się chcę."

Warsztaty będą prowadzić Jakub Drzastwa, Justyna Sobczyk z Instytutu Teatralnego.

Miejsce spotkania Stara Kordegarda, godz. 12:00.

WSTĘP WOLNY

Wspólna zabawa teatralna inspirowana spektaklem Teatru 21 pt. "Ja jestem ja". Będzie czasem na teatralną improwizację, zabawę z rytmem i wzajemne poznanie się.

„Jest wiele zwierząt, a wśród nich jedno, które nie wiadomo kim jest...?” Zwierzę porównuje się z innymi, ale nic dobrego z tego nie wynika... zostaniemy detektywami może ktoś z Was odgadnie, kim jest główny bohater?

prowadzący:

Justyna Sobczyk: pedagożka teatru (ukończony wydział pedagogiki teatralnej na Uniwersytecie Sztuki w Berlinie), od 6 lat prowadzi Teatr 21, rozwija obszar pedagogiki teatralnej w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego, współzałożycielka Stowarzyszenia Pedagogów Teatru, prowadzi warsztaty dla studentów, edukatorów, młodzieży, dzieci. Mama Wery (6 lat) i Iwka (2 lata i 3 miesiące)

Jakub Drzastwa: animator (Absolwent wiedzy o kulturze na Wydziale Historycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), performer, pracownik Instytutu Teatralnego, członek Stowarzyszenia Pedagogów Teatru, Szyje torby z banerów, siatek banderowych i folii ogrodowych. Na 30/31 Warszawskie Spotkania Teatralne zaprojektował i wykonał torby z banerów, które zostały oficjalnym gadżetem festiwalu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz